Kommenteeri

Mida kinkida emadepeävaks? TOP 5 oma sõnumiga ehted ja kingitused

Kohe on käes taas mai teine pühapäev - emadepäev! 
Mis puudutab sinu peas olevat küsimust: "Mida emadepäevaks kinkida?" siis oleme sinu elu veidi kergemaks teinud ning välja selekteerinud 5 kõige populaarsemat emadepäevakingitust. Viska pilk peale!
1. Sinu ning sinu õdede ja vendade nimedega võtmehoidja
Laste nimedega võtmehoidja on väga armas kingitus ning lõi laineid juba eelmise aasta emadepäeval. Anname sulle võimaluse lasta fantaasial lennata ning valida ise võtmehoidjale just see sõnum, mida tahaksid oma emale öelda. Olgu see siis "Parim ema!", "Oled meile kallis!", "Meie emme on parim!" või mistahes muu ilus mõte, millega tahad oma ema emadepeäval üllatada. Kui soovid võtmehoidjale lisada veelgi enam isikupära, kirjuta oma soov käsitsi paberi peale üles - graveerime selle just sellisena võtmehoidjale ning võid kindel olla, et oled loonud maailma kõige erilisema emadepäeva kingituse.
Hind: alates 17 €


2. Oma sõnumiga käekett

Kui su ema armastab ehteid kanda, siis oma sõnumiga käeketi üle on tal kindlasti hea meel. Ehteid ei saa ühelgi sellisel emal olla kunagi liiga palju, eriti kui tegemist on unikaalse ja erilise laste poolt loodud personaalse ehtega. Käevõru on saadaval nii hõbeda kui ka kuulla tooni - seega leiad kindlasti temale nende hulgast sobiva.


3. Oma sõnumiga kõrvarõngad
Kingi emale kaunid kõrvarõngad ning personaliseeri need mõne ilusa mõttega. Saadaval on nii kulla kui hõbeda tooni kõrvarõngaid, igale emale just sellised, nagu neile meeldivad.
Võid kummalegi kõrvarõngale ka erineva sõnumi lasta graveerida - valik on täiesti sinu! Lase enda sisemine ehtedisainer valla :)
Hind: 24,90 €


4. 3D ripatsiga kaelakee
Vot see on emadepäevakingitus, mis lööb su ema pahviks. Graveerime kasvõi kõigile ripatsi neljale küljele. Eelmise aasta emadepäeval oli 3D ripatsiga kaelakee kõige populaarsem emadepäeva kingitus. Sellele graveeriti nii laste nimesid kui ka sünnikuupäevasid ja sõrmejälgi. Tohutute erinevate graveerimisvõimalustega ripats, millest on võimalik luua oma kallile emale täiesti kordumatu kingitus.
Hind: alates 49 € 


5. oma sõnumiga kaarditasku
Kui sinu ema on pigem praktilisi kingitusi hindav naine ning ei armasta end erinevate kulinatega ehtida, siis siin on meie üks uuemaid tooteid - oma sõnumiga nahast kaarditasku. Kaarditaskusse mahutab 6 kaarti ning sellele on võimalik lasta graveerida just sulle meelepärane sõnum, mille oma emale edastada soovid. 
Hind: 24,90 € 

Kui sa siiski ei leidnud nende soovituste hulgast oma emale kingitust, siis vaata kindlasti üle terve meie tootevalik SIIT


Kadri

Lisa kommentaar

Email again: