Meie eesmärk on disainida koos Teiega kordumatuid ja unikaalseid ehteid, millesse on talletatud emotsioonid ja ilusad mälestused. Igal ehtel on rääkida oma lugu, sinu lugu! Anname endast alati parima, et ehe üllataks selle saajat maksimaalselt ning et meie teenus ületaks tellija ootused. ★★★★★
Juliana: "Jäin kõigega rahule, teenindus oli hea ja ehe ise ilus ja ilusas karbis. Ehet tellides ei olnud ma päris kindel, kas mu mees seda ka kaelas kandma hakkab, aga mõtlesin, et kui ei hakka, siis pakun talle varianti, et kannaks seda võtmehoidjana. Mees ei osanud isadepäevaks sellist kingitust oodata ja oli meeldivalt üllatunud. Tegelikult oli oma kingitusest täitsa vaimustuses ja kannab seda uhkusega. Aitäh võimaluse eest sellist ehet saada!"

★★★★★
Egle: "Jäime tellitud käevõruga väga rahule. Väga ilus ja omapärane lõpptulemus. Kui alguses oli probleeme kinnitusmailiga, siis väga hea ulje jättis see, et kohe helistati ja saime asjaga kiirelt edasi liikuda. Tellimus täidetui täpselt nii kiiresti, et jõuaks isadepäevaks kohale. Teenindus ületas ootusi. Näiteks ma ei oodanud, et saadate erinevaid kavandeid, see oli hea üllatus. Ehte suhtes oleme ka rahul. Kingi saaja oli väga õnnelik ja ütles, et keegi pole talle kunagi nii personaalset kingitust teinud."

★★★★★
Helen: "Suur aitäh Teile! Tõeliselt ilus kingitus. Meie issile nii meeldis!"

★★★★★
Erki: "Ehe oli  just selline, millist ootasin! Aitäh super töö  ja kiire teenuse eest! Olen ülimalt tänulik Teile Teie kiiruse ja professionaalsuse eest. Minu komplimendid nii Teile kui ka graveerijale! Soovitan kindlasti  ka oma sõpradele Teie teenust :)"

★★★★★
Johanna: "Sain häälelainega kaelakee kingiks ning pean ütlema, et ei möödu ühtegi päeva, kui ma seda ei kannaks, sest see ehe on saanud mulle nii suure tähtsusega esemeks.Minu lemmikehe ning kõige kallim ehe!"

★★★★★
Pamela: "Käepael on just selline nagu ma ette kujutasin. Mina rahul ja mees ka - ta ei suutnud uskuda, et sörmejälgedega nii ägeda asja vöib teha. Kannab juba uhkusega!"


_______________________________________________________

Tellisid või said kingituseks SINA ehte? Anna meile teada, kuidas rahule jäid. Sinu arvamus on meile oluline!
Email again: