Kommenteeri

Sõbrapäeva kingitus mehele

Siin postituses annan sulle mõne hea idee, mida kinkida mehele sõbrapäevaks. Mehele kingituse otsimine on tavaliselt suur peavalu, aga sinadisaiil on jagada nii mõnigi armas sõbrapäeva kingituse idee. Meie valikust leiad erinevaid oma sõnumiga personaalseid ehteid ja kingitusi, mis millega üllatad oma kallimat kindlasti.
1. Olulise kuupäevaga võtmehoidja
See võtmehoidja on justkui loodud sõbrapäevakingituseks. Teil on kindlasti see just teie jaoks oluline kuupäev, mis millegi ilusa algust või mingit märgilist sündmust tähistab. Olgu see siis esimene kohtumine, esimene suudlus, päev, mis ütlesid"jah" sõna, pulma-aastapäev või mõni muu teie jaoks olulise tähtsusega kuupäev. Graveerime võtmehoidjale kalendrikuu ning märgime südamega ära olulise kuupäeva. Kõrvaolelevale ripatsile graveerime sinu oma sõnumi.
Hind: 19,90 € 


2. Teie mõlemi nimedega võtmehoidja
Teie mõlemi nimedega võtmehoidja on teine imearmas sõbrapäeva kingitus "sina" tootevalikust. Võtmehoidja koosneb kolmest ripatsist, kahele graveerime teie nimed ning ruudukujulisele ripatsile saad ise omal vabal valikul lasta graveerida just sulle meelepärase sõnumi. 
Hind: 22 €


3. Võtmehoidjate komplekt "süda"
Kaks poolikut südant, mis kokku pannes moodustavad ühtse terviku. Sobilik kingitus sõbrapäevaks nii mehele kui peikale. Idee on lihtne ja armas - ühe poole südamest kingid ära ning teise jätad endale. Nii olete oma kallimal või heal sõbral alati meeles, kus iganes te ka ei viibiks.
Hind: 19,90 €


4. Võtmehoidjate komplekt "Pusle"
Väga armas võtmehoidjate komplekt, mis näitab saajale, et soovid kuuluda temaga kokku, nagu seda kuuluvad kokku kaks pusle tükki :) 
Hind: 24,90 €5. Oma sõnumiga käevõru
Oma sõnumiga käevõru on olnud läbi aegade üks polulaarseimatest kingitustest mehele. Seda on kingitus nii sünnipäevaks, isadepäeva kingituseks kui ka sõbrapäevaks. Käevõru on minimalistlik, näeb stiilne välja ning sobib väga hästi igapäevaseks kandmiseks. Graveerime käevõrule mistahes sinule meelepärase sõnumi, olulise kuupäeva, märgilise tähtsusega asukoha koordinaadid või häälelaine. 
Hind: 29,90 €


Nagu ikka, on iga ehe ning võtmehoidja pakendatud ilusasse kinkepakendisse ning samuti tuleb iga tootega kaasa pisike sõnumiga kaardike :)
Siit saad näha kõiki sõbrapäeva kingitusi

-Kadri

Lisa kommentaar

Email again: