Kommenteeri

Mida kinkida sõbrapäevaks?

Varsti on taas see aeg aastast, kus terve maailm tähistab sõbrapäeva. Traditsioonide järgi on valentinipäev armunute päev, kuid tänapäeval tähistatakse sellel päeval ka üleüldiselt sõprust ja häid sõpru. Endiselt muidugi peetakse eriti meeles oma abikaasasid, poiss- ja tüdruksõpru ja elukaaslaseid ning üritatakse neid igal aastal aina erilisemate kingitustega üllatada. Et hoida kokku sinu väärtuslikku aega, toome siin artiklis välja sobivad sõbrapäevakingitused mehele, kingitused naisele ning valentinipäeva kingitused naisele.
Sõbrapäeva kingitus mehele
Kõik naised teavad, et kingituse otsimine mehele on alati paras peavalu. Tööriistu me tavaliselt kinkida ei oska ning kas tahamegi? Tahame ju, et kingitus mehele oleks eriline, kätkeks endas personaalsuse ja näitaks, et oleme oma kallima peale mõelnud. SIin on TOP3 kingitust mehele.

Eriline, kuid samas praktiline kingitus mehele. Rahataskule on võimalik graveerida mistahes sinule meelepärane sõnum, millega muudad sa kingituse täiesti unikaalseks. 
Mahub ilusti taskusse ära ning mahutab kokku 6 kaarti.
Hind: 24,90 


2. Võtmehoidja teie jaoks erilise kuupäevaga
Võtmehoidja on alati tore kingitus. Võtmed võetakse taskust välja päeva jooksul mitmel korral ning sinu personaalse sõnumiga võtmehoidja saadan su kallimat pidevalt. See võtmehoidja saab lisaks tema võtmetele ka ta südames erilise koha, sest sellele on graveeritud teie mõlema jaoks eriline kuupäev - pulma-aastapäev, esimene kohtumine, esimene suudlus...
Hind: 19, 90


3. Sõnumiga käevõru
See metallplaadga käevõru on meie kõige populaarsenm toote. Ning pole ka ime, see näeb hea välja, sobib iga stiiliga ning sellele saab graveerida nii oma sõnumit, sõrmejälge kui ka häälelainet.
Hind: 19, 90Sõbrapäeva kingitus naisele
Sõbrapäeva kingitus naisele peab olema tähendusrikas. Naised tahavad näha, et nende peale on päriselt ka mõeldud. Siin on TOP3 sõbrapäevakingitust naisele, millega kindlasti mööda ei pane.

1. Oma sõnumiga kaelakee
Kõik naised armastavad ehteid. Neid ei ole neil kunagi küllalt! Ning võid kindel olla, et sinu kallil abikaasal või tüdruksõbral on oma ehtekollektsioonist puudu just üks tema peale mõeldes loodud personaalse sõnumiga kaelakee.
Hind: alates 49 2. Sõnumiga kaevõru
Minimalistliku disainiga käevõru sobib igale naisele ning võid kindel oll, et on väga hea sõbrapäeva kingitus naisele. Graveerime sellele just selle inspireeriva sõnumi, mida sina soovid oma kallile kaaslasele edasi anda.
Hind: 19, 90 3. Oma sõnumiga kõrvarõngad
Iga naine on alati õnnelik uue paari kõrvarõngaste üle! Võid selles kindel olla! Kingi talle sõbrapäevaks üks paar erilisi kõrvarõngaid, mida pole kellelgi teisel! Ta kannab neid kindlasti uhkusega ning paki avamisel on positiivsed emotsioonid garanteeritud!
Hind: 24,90 

Lisa kommentaar

Email again: