Kommenteeri

Mida kinkida mehele jõuludeks?

Üsna tihti tundub, et mehele kingituse otsimine on üks maailma raskeimate ülesannete hulka kuuluv tegevus. Mis on hea kingitus mehele ja mida mehed kingituseks üldse tahavad? Pakume omaltpoolt välja 5 varianti.
1. Metallplaadiga nahast käevõru
metallplaadiga nahast käevõru on olnud läbi aasta "sina" kõige populaarsem toode ning meie klientide vaieldamatu lemmik! Oma stiilse ja minimalistliku disainiga sobib ta väga hästi meestele igapäevaseks kandmiseks. Lisaks trükitud tekstile saab metallplaadile graveerida ka käsitsikirjutatud sõnumit, sõrmejälge ning pisemaid joonistusi. 

Hind: 29,90 €

2. Nahast käevõru
Nahast käevõru on väga stiilne ning sobib igas vanuses mehele jõulukingituseks. Käevõrule on võimalik lasta graveerida mistahes sõnumit, ilusat mõtet, nimesid, tähenduslikke kuupäevi jm. Lase oma siemine ehtedisainer välja ja kujunda tähendusliku sõnumiga ehe! 

3. 3D ripatsiga kaelaehe
See kaelaehe on disainitud spetsiaalselt meeste peale mõeldes ning on väga armas jõulukingitus. Kuna ripatsi kõigile neljale küljele on võimalik graveerida, siis annab see graveerimiseks tohutul hulgal võimalusi. Väga populaarne on olnud ripatsile laste nimede ja sõrmejälgede graveerimine. 

Hind: al. 49 €4. Olulise kuupäevaga võtmehoidja
Esimene kohtumine? Esimene suudlus? Pulma-aastapäev? Graveerime võtmehoidjale Sinu poolt vabalt valitud kalendrikuu ning märgime seal Sulle olulise kuupäeva südamega. Just selle Sinu jaoks olulise kuupäeva, mida alati soojade tunnetega meenutad ja tähistad.


Hind: 19,90 €5. Võtmehoidjate komplekt "süda"
Jõulud on armastuse aeg! Südamekujulise võtmehoidja idee on lihtne ja armas - ühe poole südamest kingid ära ning teise jätad endale. Nii olete oma kallimal või heal sõbral alati meeles, kus iganes te ka ei viibiks. 


Hind: 19,90 €


Kaunist jõuluaega teile kõigile ja õigeid kingivalikuid! :)

Lisa kommentaar

Email again: