Kommenteeri

Mida kinkida õpetajale?

Kevad on lõpetamiste aeg - kes lõpetab lasteaia, kes keskkooli ja kes ülikooli. Kõik lõpetamised on ühtemoodi tähtsad ning lisaks tublidele lõpetajatele ei tohiks kindlasti ära unustada ka õpetajaid, kes kõik need aastad hoole ja armastusega oma tööd teinud on ja heldelt tarkuseteri jaganud. Siin on mõned head kingiideed, millega oma lemmikõpetajaid meeles pidada.
1. Kingitus õpetajale - võtmehoidja
See võtmehoidja on mõeldud spetsiaalselt õpetajatele ja kasvatajatele. Ta koosneb kolmest osast - suuremale ruudukujulisele ripatsile graveerime teie poolt valitud teksti "Parim õpetaja", "Parim klassijuhataja", "Meie Lemmikõptaja" või mõni muu tore sõnum, mille tahate oma õpetajale edastada. Kahele pisemale ripatsile graveerime Teie klassi numbri ning lõpetamise kuupäeva. Selle kingitusega võite olla kindlad, et Teie kallis õpetaja Teid ei unusta.
Hind: 27 €

2. Oma sõnumiga kaelaehe
Horisontaalse ripatsiga kaelaehe on stiilne ja minimalistlik ning sellele saate graveerida endale meelepärase sõnumi. Olgu selleks siis "Parim õpetaja", Teie lõpetamise kuupäev või mõni muu inspireeriv sõnum. Kui sõnumi valimisega hätta jääte, siis aitab alati hädast välja meie ideepank. 
Hind: alates 49 €


3. Stiilne oma sõnumiga käevõru
See käevõru sobib kõigile naistele ning iga riietuse juurde. Võite kindel olla, et Teie armas õpetaja kannab seda kingitust uhkusega edaspidi nii kooliruumides tööpostil olles, meeleolukatel pidustustel kui ka puhkusereisidel. Personaliseerime käevõru Teile meelepärase sõnumiga.
Hind: 19,90 €

Lisa kommentaar

Email again: