Kommenteeri

Mida kinkida mehele?

Ma usun, et iga naine murrab vähemalt paar korda aastas pead küsimusega: "mida kinkida mehele?" Olgu see siis kallim, isa või niisama meessoost sõber. Neil on ju kõik olemas ja kõik vajalikud asjad on juba eelmistel aastatel kingitud. Pole hullu, me teeme Sulle asja lihtsamaks ja anname mõned head ideed, millega ämbrisse ei astu.
1. Stiilne ja minimalistlik nahast käevõru
Kui otsid kingitust stiilsele ja trenditeadlikule mehele, siis see käevõru on kindla peale minek. Oma lihtsa ja minimalistliku disainiga sobib nii alati korrektsele pintsaklipslasele kui vabale hipsteri hingele. Käevõrule mahub ka pikem lause ning graveerime sinu sõnumi ilusti loetavate suurte tähtedega käevõrule. 
Hind: 29,90 €

2. "sina" klientide lemmik metallplaadiga nahast käevõru
Kui soovid veidi klassikalisemat käevõru varianti, siis on konkreetne käevõru just see, mida otsid. Metallplaadile saab graveerida nii käsitsi kirjutatud kui trükitud teksti, sõrmejälge, häälelainet või miks mitte ka mõnda pisemat joonistust - võimalusi on piiramatult ning aitame sul läbi erinevate kavandite jõuda parima lõpplahenduseni. 
Hind: 29,90 €

3. Kingitus abikaasale - võtmehoidja Teile olulise kuupäevaga!
Kõik mehed ei armasta ehteid kanda ning nende jaoks on "sina" valikus mitmed vahvad võtmehoidjad. Üks armsamaid omasuguste hulgas on võtmehoidja, millele graveerime Sinu poolt vabalt valitud kalendrikuu ning märgime seal Sinu jaoks olulise kuupäeva südamega. Just selle Sinu jaoks olulise kuupäeva, mida alati soojade tunnetega meenutad ja tähistad. Sobib väga hästi näiteks pulma-aastapäeva kingituseks. 
Hind: 19,90 €


4. Kingitus kallimale - võtmehoidja Sinu sõnumi ja Teie mõlemi nimedega
Selle võtmehoidjaga saad Sa oma kallimale edastada pisikese armsa sõnumi, mida ta alati endaga kaasas aab kanda ning sellele lisada Teie mõlemi nimed. Tegemist on väga armsa kingitusega, mis sobib suurepäraselt nii aastapäeva kingituseks, sünnipäevaks, jõuludeks kui ka sõbrapäeva kingituseks. 
Hind: 22 €

Lisa kommentaar

Email again: