Kommenteeri

8. september - vanavanemate päev!

8. septembril tähistatakse vanavanemate päeva. Kindlasti oled vaevanud oma pead sellega, mida oma või enda laste vanaemadele ja vanaisadele kinkida - neil on ju kõik olemas! Kui juba midagi kinkida, siis peaks see kindlasti olema midagi sellist, mis soojendaks südant ning oleks ilusaks mälestuseks. Anname sulle selles artiklis mõned head ideed mida lisaks suurele kallistusele neile kinkida võiksid.
1. Võtmehoidja  - Südantsoojendav kingitus vanaemale või vanaisale!
spetsiaalselt vanaemadele ja vanaisadele mõeldud võtmehoidja on "sina" valikus väga populaarne toode, mis on loodud just vanaemade ja vanaisade peale mõeldes, et nad saaksid alati, kus iganes nad ka ei viibiks, endaga oma kalleid lapselapsi kaasas kanda.


sinu poolt valitud kuupäevaga võtmehoidja sobib samuti suurepäraelt vanavanemate päeva puhul vanaisale või vanaemale kingituseks. Sellele võib näiteks graveerida teksti "Vanaema alates..." ning kalendri osas ära märkida selle konkreetse kuupäeva, millest alates vanavanema staatust kantakse. Väga armas kingitus ning sobib ka vanaisale kinkida. 
Hind: 19,90  


3. oma sõnumiga käevõru vanaemale
Olles lihtne ja minimalistlik sobib personaliseeritud käevõru nii igapäevaseks kandmiseks kui ka ehib ta kandjat vääriliselt ka pidupäevadel. Käevõrule graveerime just selle sõnumi, mida sina soovid oma vanaemale edasi anda - "Parim vanaema", "Vanaema alates ...." või mõni muu ilus või inspireeriv mõte. 
Ehete valikut kokku pannes oleme mõelnud ka vanaisade peale. Vanaisale sobib ideaalselt kingituseks minimalistlik nahast käevõru, mille võid personaliseerida mistahes oma sõnumiga. Olgu see siis mõni ilus mõte, oluline kuupäev või näiteks lastelaste nimed. 


oma sõnumiga kaelaehe on väga personaalne ja armas kingitus. Võid kindle olla, et vanaema valab õnnepisaraid, kui ehte kinkekarbist välja võtab. Valikus on erinevaid mudeleid ja materiale. Võimalik on ka luua laste ise käsitsi kirjutatud nimedega 3D kaelaehe. Viimane on olnud meie klientide lemmik juba pikalt ning kaunistab juba praegu igapäevaselt väga paljusid emasid ja vanaemasid.
Lisa kommentaar

Email again: