Kommenteeri

Mida kinkida koolilõpetajale, õpetajale, kasvatajale?

Kevade lõpp ja suve algus on paljudele kiire aeg - kohe kohe ootavad ees koolide ja lasteaedade lõpetamised. Peod vajavad korraldamist ning samuti tuleks asjaosalisi kingitusega meeles pidada. Mida kinkida? Anname mõned ideed ja soovitused, millega kindlasti ämbrisse ei astu.

Koolilõpetajale soovitame kingituseks stiilset horisontaalse ripatsiga kaelaehet, kuhu peale võiks näiteks graveerida mõne kena fondiga tema enda nime või midagi muud, mis lõpetaja enda või selle tähtsa päevaga seostub. Ehte taha võib soovi korral lasta graveerida lõpetamise kuupäeva ja/või kes kingituse tegi.

Lisaks lõpetajatele on alati armas meeles pidada ka klassijuhatajaid ning lemmikõpetajaid. Õpetajatele võib lasta graveerida Kas horisontaalsele või 3D ripatsile ”Parim õpetaja”, ”Parim klassijuhataja” või hoopiski midagi originaalset, mis just Teie lendu meenutama jääb. Ehte taha tasuks kindlasti lasta graveerida lõpetamise kuupäev ja klass.

Ära ei tasuks unustada ka lasteaiakasvatajaid. Nemad on need, kes on Teie pisikestele mudilastele esimesed tarkuseterad jaganud ning valmistanud neid mitme aasta vältel ette kooliteeks. Sarnaselt õpetajatega sobib ka kasvatajatele kingiks ehe, kuhu peale graveeritud ”Parim kasvataja” või ”Lemmikkasvataja”. Samuti võib lasta lapsel sinna kõrvale midagi väikest ja armsat joonistada - naerunägu, päike, lill vms. See jätab ilusa mälestuse ning on väga personaalne. 

Kui sul on huvitavaid ideid, mida meie kodulehe valik hetkel ei toeta, võta julgesti ühendust - küsija suu pihta me ei löö ning anname endast kõik et Sinu soovidele vastu tulla.Lisa kommentaar

Email again: