Mida kinkida emadepäevaks?

Blogi

Kommenteeri

Ema amet on selline, kus pole ei haigus- ega puhkepäevi. Sellesse ametisse astudes on emad võtnud enda kanda lisaks veel ka koka, koristaja, psühholoogi, arsti ja nii mõnegi muu tähtsa ameti. Emadepäev on üks päev aastas, kus peaksime laskma oma kallitel emadel end tunda kui kuningannad, kandma neid kätel ning kinkima neile midagi erilist ja meeldejäävat.

Kui tahad enda ema sellel aastal millegi erilisega üllatada, siis on personaliseeritud ehe kindla peale minek. See on samal ajal armas ja personaalne, kuid ka efektne ehe. Siin on sulle mõningad ideed, hõlbustamaks valiku langetamist.

1. Oma sõnumiga kaelaehe. Lase ehtele graveerida mõni ilus sõnum enda emale. Et veelgi enam personaalsust lisada, võid teksti käsitsi kirjutada.


2. Häälelainega kaelaehe. Salvesta enda ilusad soovid emale helissalvestusprogrammiga, koostame sellest häälelaine ning graveerime ehtele. See ehe näeb efektne välja ning meeldib su emale kindlasti.


3. Nime ja sõrmejäljega ehe
. Kui su ema on juba vanaema, siis võib lasta graveerida ehtele lapselapse sõrmejälje ning tema käsitsikirjutatud nime. See ehe soojendab kindlasti sinu ema südant ning ta kannab seda alati uhkuse ja tänutundega.


4. 3D kaelaehe. 3D ehte iga neljale küljele on võimalik graveerida. Väga populaarne on graveerida ehte erinevatele külgedele laste või lastelaste nimed.

Kui kingitus olemas, siis valmista enda emale ette üks tore päev - küpseta talle kook või minge koos kogu perega välja sööma. Lase enda emal oma päeva nautida ning näita talle, et ta on sulle kõige kallim!


Kadri
sinadisain.ee

Lisa kommentaar

Email again: