Kommenteeri

Milline ehe kinkida vanaemale?

Kingitust vanaemale pole kindlasti kerge valida. Tundub, et neil oleks justkui kõik olemas, kas pole? Nii on, kuid avaldame siinkohal ühe pisikese saladuse - naistel pole kunagi liiga palju ehteid! Ja kuigi võiks arvata, et vanaemadel on olnud piisavalt aega elus, et endale sahtlitesse ja kappidesse igasuguseid kulinaid koguda, siis usu mind, alati mahub veel! Eriti, kui tegemist on personaliseeritud ehtega, mis on südamest tulnud ja on täiesti unikaale.

Aga milline ehe ja graveering oleks siis vanaemale kõige parem kinkida? "Sina" valikus on erinevate ripatsitega kaelakeesid, Sa kindlasti tead oma ema või vanaema kõige paremini ning oskad valida talle täpselt tema stiilis ripatsi. Siin on Sulle aga 5 ideed, mida ripatsile graveerida:

 1. Kujunda talle lastelaste nimede ja tiitliga ”Parim vanaema”/ ”Parim vanavanaema” ehe.
  Lase ehte ühele poole graveerida tiitel ”Parim vanaema” või ning teisele poole lapselaste nimed. Kui lapsed on niivõrd suured, et oskavad juba ise kirjutada, siis palu neil kindlasti nimed paberile kirjutada - saame need täpselt üks ühele sellisel kujul ehtele graveerida.
 2. ”Vanaema alates …”.
  Lase graveerida ehtele, mis aastast alates ta vanaema tiitlit kannab.
  Sama põhimõttega kingituse võid teha ka vanavanaemale. Näiteks ”Vanaema alates 2016”. Soovi korral võid ehte tagumisele küljele lasta graveerida ka laste nimed
 3. Lapselapse nime ja sõrmejäljega ehe
  Iga vanaema rõõmustab kindlasti, kui saab kingituseks ehte, millel on tema kalli lapselapse sõrmejälg ja käsitsikirjutatud nimi. Kui soovid võid ehte teisele poole lasta graveerida ka kuupäeva seda tähtpäeva meenutama.
 4. Salvesta ilusad soovid häälelaineks
  Loe sisse oma ilusad soovid vanaemale ning lase need häälelainena ehtele graveerida.
 5. Kahe lapse sõrmejäljega ehe
  Kui Sul on 2 last, siis väga armas idee on lasta graveerida need mõlemad ehtele. Soovi korral võid ehte teisele poole lasta graveerida ka laste nimed.
Vajad veel ideid? Vaata üle kogu meie e-poe valik --> kingitus vanaemale
Juhul, kui Sa ei leidnud sobiva kujunduse ja ideega ehet, võta meiega kindlasti ühendust, proovime Sinu mõtted kindlasti teoks teha ja ehtele graveerida.

Lisa kommentaar

Email again: