Kommenteeri

Kingitus emadepäevaks

Milline on parim emadepäeva kingitus? Eks ikka see, mis südamest tehtud ja mis ema silmad särama paneb. Oma sõnumiga kingitus on seda kindlasti. Toome välja TOP 5 selle aasta kõige populaarsemad emadepäeva kingitused. 

1. Sõnumiga pokaal "Maailma parim ema"
Iga ema vajab aeg-ajalt seda oma hetke, kus saab argitoimetustest puhata, jalad seinale visata ning klaasikese oma lemmikveini nautida. Pokaale on saadaval nii musta kui valget värvi ning lisaks sõnumile saab pokaalile soovi korral ka oma ema nime lisada. See emadepäeva kingitus, mis ei jää kindlasti kappi tolmu koguma. 
Hind: 9,90 €


2. Laste nimedega võtmehoidja
Võtmehoidja on armas ja ühtlasi ka kindlasti kasutust leidev emadepäeva kingitus. Kõigi emade kõige suurem varandus elus on nende lapsed. Kui nad sirguvad suureks, lendavad nad aga oma pesast välja. See armas võtmehoidja annab võimaluse oma silmaterad alati enda lähedal hoida. Võtmehoidjale saab lisada täpselt nii palju ripatseid kui tarvis ning samuti on võimalik kõik nimed ka ise käsitsi kirjutada. 
See armas käepael sobib väga hästi kõigil isadel kinkida oma kaasale esimeseks emadepäeva kingituseks. Seni kuni lapsed on veel väikesed, tuleb issidel ikkagi emadepäeva traditsiooni ise hoida ning kõik emad vajavad seda tunnustust emadepäeval. Käepaela plaadile graveerime lapse nime, sünnikuupäeva, kellaaja, pikkuse ning kaalu. Väga armas ja tähenduslik emadepäeva kingitus.
Hind: 19,90 €


4. Oma sõnumiga käevõru
Kingituseks emale sobib alati väga hästi mõni ehe. Oma sõnumiga käevõru on ilus kingitus, mida ema kindlasti uhkusega kannab ja mis teda igapäevaselt kaunistama hakkab. Graveerime käevõrule mistahes sõnumi või ilusad soovid, mida sina oma emale, läbi meie käevõru, öelda tahad.
Hind: 19,90 €


5. Sõnumiga kaelakee
Oma sõnumiga kaelakee on väga eriline ja kordumatu emadepäeva kingitus. Kord kingituna kaunistab see sinu ema edaspidi igapäevaselt ning saab kindlasti sadu komplimente. Sõnumiga kaelaehtele on võimalik graveerida nime või lühemat inspireerivat mõttetera. 
Hind: al 49 €


Need siin on vaid 5 ideed, mida kinkida emadepäevaks. Meie tootevalik on aga oluliselt suurem ning kui sa ei leidnud siit valikust seda, mis sind kõnetaks, siis vaata kindlasti üle ka tootekategooriad emadepäeva kingitused, oma sõnumiga käevõrud, oma sõnumiga võtmehoidjad või vaata üle kõik oma sõnumiga kingitused.

Võtame endiselt vastu ka eritellimusi. Kui sul on ideid, mida meie valikust ei leia, siis kirjuta meile sellegipoolest ja proovime sinu mõtted teoks teha :)

-Kadri

Lisa kommentaar

Email again: