Kommenteeri

Kingitused isadepäevaks

14. novembril tähistatakse Eestis iadepäeva. Parimad kingitused on ikka need, mis südamest tulnud ja millel oma lugu rääkida. Ehk siis on ka isadepäeva puhul just sina disaini oma sõnumiga kingitused ja ehted need, mis saajale rõõmupisarad silma toovad.


Meie valikus on mitmeid tooteid, mis sinu isa isadepäeval rõõmustada võiksid. Toon siin artikli välja neist populaarsemad isadepäeva kingitused 2021 aastal. 

Oma sõnumiga nahast käevõru
Oma sõnumiga käevõru on olnud läbi aastate isadepäeval hitt! Lihtsa disainiga käevõru sobib igale isale. Sellele saab graveerida nime, kuupäeva või oma sõnumi. Kellel aga rohkem aega ja soovib veelgi erilisemat isadepäeva kingitust, siis on võimalik käevõrule graveerida ka käsitsi kirjutatud teksti või sõrmejälge. 


Õlleklaas "Parim isa"
On teada tuntud fakt, et isade lemmikjook on õlu. Õllesõpradest isade peale mõeldes, on meie valikus on nüüd äge parima isa õlleklaas. Kui soovid õlleklaasi personaalsemaks muuta, siis on klaasi teisele poolele on soovi korral võimalus lisada ka oma isa nimi. 
Oma nimega õlleklaas on kindlasti selline isadepäeva kingitus, millega mööda ei pane!
Hind: 19,90 €


Laste nimedega võtmehoidja
Võtmehoidja on alati tore ja praktiline kingitus. Meie laste nimedega võtmehoidja on aga täpselt ideaalne kingitus isadepäevaks. Võtmehoidjale saab lisada kõigi laste nimed ning armsa personaalse sõnumi isale. 
Hind: alates 17


Lisaks neile kolmele kõige populaarsemale isadepäeva kingitusele, on meie valikus ka muid isadele sobivaid kingitusi. Vaata järgi ja vali oma lemmik välja - kingitused isadepäevaks


-Kadri

Lisa kommentaar

Email again: